Tehnička potpora

Kontaktirajte nas i odgovoriti ćemo na Vaša pitanja.

POTREBNA VAM JE POMOĆ STRUČNJAKA?

PROJEKTANTI/ ARHITEKTI/ RJEŠENJA/ HIDROIZOLACIJE/ TERMOIZOLACIJE

+ 385 (0)99 218 3504 drazen.antolic@fragmat.hr

POVRŠINSKO GRIJANJE

+386 (0)51 315 344 aleksander.metlika@fragmat.si

AMBALAŽA I TEHNIČKI PROIZVODI

+386 (0)51 337 645 matic.jelenko@fragmat.si

NAZOVITE NAŠ TEHNIČKI ODJEL ZA VIŠE INFORMACIJA

+385 (0) 49 22 87 05

ILI NAM PIŠITE

tehn.info@fragmat.hr

Poduzeće // Kontakt

Sjedište tvrtke

 

FRAGMAT H d.o.o.

Donja Pačetina 1a

49223 Sveti Križ Začretje

T:+385 (0)49 22 89 02

F:+385 (0)49 22 78 63

fragmat@fragmat.hr

Prikaži na karti >>

Domaće tržište

 

Krunoslav Križanović, voditelj prodaje +385 (0)49 22 87 05 krunoslav.krizanovic@fragmat.hr
Mario Christ, Regija 1. (Zagreb, Sjeverna Hrvatska) +385 (0)99 21 83 503 mario.christ@fragmat.hr
Denis Gauš, Regija 2. (Primorje, Istra, Gorski Kotar) +385 (0)99 31 10 626 denis.gaus@fragmat.hr
Tomislav Kruljac, Regija 3. (Slavonija) +385 (0)99 49 04 434 tomislav.kruljac@fragmat.hr
Ivan Vukušić, Regija 4. (Dalmacija) +385 (0)98 38 39 59  ivan.vukusic@fragmat.hr
Silvija Novosel Cegledi, voditeljica logistike i nabave +385 (0)49 22 87 05  silvija.novosel@fragmat.hr
Mihaela Gurdon Bašimamović +385 (0)49 22 87 05
+385 (0)99 52 98 873
 mihaela.gurdon@fragmat.hr
Darko Žuro +385 (0)49 22 87 05
+385 (0)98 98 08 529
 darko.zuro@fragmat.hr

Strana tržišta – Izvoz

 

Antonija Jagečić +385 (0)49 22 87 05
+385 (0)99 21 96 685
antonija.jagecic@fragmat.hr
Ivana Remenar +385 (0)49 22 87 05
+385 (0)99 71 28 244
ivana.remenar@fragmat.hr
Mladen Vrhovnik +385 (0)49 22 87 05
+385 (0)99 25 51 271
mladen.vrhovnik@fragmat.hr

Tehničke informacije

 

Dražen Antolić, voditelj projekata +385 (0)49 22 87 05
+385 (0)99 21 83 504
drazen.antolic@fragmat.hr
tehn.info@fragmat.hr

Vodstvo

 

Dragutin Haldek, direktor +385 (0)49 22 89 02 dragutin.haldek@fragmat.hr
Željko Knežević, prokurist +385 (0)49 22 89 02  zeljko.knezevic@fragmat.hr